Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Ďalšia dvojica strávila noc v hniezdočku lásky. Čo sa stalo ráno po?

27. 10 2021 13:30 | nb
Pár strávil noc v hniezdočku lásky.
Pár strávil noc v hniezdočku lásky. Foto: TV Markíza
Nikol a Vilda
Nikol a Vilda
Nikol a Vilda

Ráno boli všetci od zvedavosti bez seba.

V Love Islande už niekoľko párov dostalo šancu stráviť noc v hniezdočku lásky, kde majú možnosť robiť čokoľvek. Ako prví to boli Nathan a Tess, ktorí však popreli, že by sa v súkromnej spálni stalo niečo viac ako rozhovory a dotyky.

Noc osamote si užili aj Laura s Martinom a Gabriela s Pítrom. Práve druhý pár naznačil, že sa tam dialo aj viac ako len objatia a bozky, ktoré im už nestačili. Hniezdočko lásky si vyskúšali aj Aicha s Honzom, ktorí tam riešili svoju vzťahovú krízu. A kým Aicha povedala, že sa porozprávali a vyriešili svoje problémy, Honza sa podľa svojich slov najmä dobre vyspal.

TIP: Kráska z Love Islandu po boku Johnnyho Deppa. Strávila s ním tri dni

Všetci sa však zhodli na tom, že v hniezdočku lásky je poriadna tma! Vyskúšali si to aj Nikol s Vildom, ktorí tam spali ako poslední. Čo sa dialo pod perinou, síce neprezradili, zato ich vzťah sa veľmi upevnil a ďalej plánujú budúcnosť.

Nikol je podľa všetkého zamilovaná až po uši a je pripravená presťahovať sa do Olomouca za Vildom. V pláne je aj kôň Roman, po ktorom Nikol túži, keďže vyrastala obklopená koňmi.

Viac vo videu:


TIP: Známy fešák o Viviane: Prezradil ich spoločnú históriu aj že mu pripadala namyslená

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v stredu po 20.00 h na VOYO!