Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Kráska z Love Islandu po boku Johnnyho Deppa. Strávila s ním tri dni

25. 10 2021 14:30 | nb
Dievčatá z vily
Dievčatá z vily Foto: TV Markíza
Nikol a Johnny Depp
Nikol a Vilda
Nikol a Vilda

Opísala, ako sa zoznámili a čo sa dialo potom.

Nikol z Love Islandu je aktuálne šťastná s Vildom, ktorého si ako bombshell vybrala pri prvom párovaní. Kráska s upraveným poprsím, nosom aj ušami je preňho bohyňa, hoci viacerí z ostatných mužov majú pred ňou rešpekt. Nikol je cieľavedomá osobnosť, ktorá si ide za svojím.

Okrem toho, že je podnikateľkou, je aj modelkou a influencerkou. Na svojom konte na sociálnej sieti sa počas filmového festivalu v Karlových Varoch pochválila fotkou s Johnnym Deppom, s ktorým strávila tri dni aj v hoteli a vzbudila tým poriadny rozruch.

TIP: Sexy Vivian zamiešala karty. Rozdelila jeden z najstabilnejších párov!

„Bola som vo Varoch s kamarátkami a boli sme v klube, kde sme ho stretli. Chceli sme sa s ním vyfotiť a on nás pozval do izby, pretože na seba nechcel upozorňovať v klube pred všetkými. Rozprávali sme sa, dosť sme si rozumeli, a tak nás ďalší večer pozval na večeru,“ hovorí Nikol, podľa ktorej je Johnny úžasný človek.
 
„Je veľmi inšpiratívny a talentovaný. Dokonca nám zahral Jacka Sparrowa, od tej roly to bolo na nerozoznanie. Bol to neuveriteľný zážitok. Spoločne sme takto strávili tri dni. Nič však medzi nami neprebehlo, len sme mu robili spoločnosť. Myslím, že Johny je osobnosť, ktorá nepotrebuje robiť podobné veci. Veľmi si ho vážim a dúfam, že sa ešte niekedy stretneme,“ vyjadrila sa Nikol.

Jej fotky s Johnnym nájdete v galérii.

TIP: Šikana vo vile aj video, ktoré Tess dojalo. Kto sa jej verejne ospravedlnil?

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v nedeľu po 20.00 h na VOYO!