Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nová dračica v Love Island vile. Všetkým padli sánky!

25. 10 2021 12:30 | nb
Viviane
Viviane Foto: TV Markíza
Viviane
Viviane
Viviane

Spoznajte krásnu Viviane.

Účastníci v Love Islande nikdy nevedia, čo ich čaká. Akýkoľvek skvelý deň sa môže zakončiť esemeskou, ktorá im oznamuje, že bude párovanie a vyraďovanie. Dvojice to znášajú čoraz horšie a to sa stalo aj tentoraz.

Do vily totiž prichádza nová bombshell Viviane, ktorá má právo si vybrať ktoréhokoľvek muža z vytvorených dvojíc. Jej príchodom všetkým padli sánky - Viviane je totiž nádherná a sexy žena a ešte poriadne zamieša karty.

TIP: Šikana v Love Islande aj video, ktoré Tess dojalo. Kto sa jej verejne ospravedlnil?

Viviane je modelka a študentka. Za sebou má dva vzťahy, ktoré nevyšli, lebo prvý expriateľ ju podvádzal a druhý ju chcel vlastniť. Kráska však potrebuje slobodu, lebo túži zo života vyťažiť maximum. Vo vile sa pravdepodobne skamaráti so všetkými, lebo je komunikatívna, milá a očarujúca. Najprv býva hanblivá, no keď sa „oťuká“, naplno prejaví, že je extrovertka.

Hovorí, že ak sa jej páči nejaký muž, bojuje oňho, no keď je vo vzťahu, chce, aby sa o ňu snažil. Vzťah si nepripustí k telu okamžite, no keď si je istá, dá do toho celé srdce.

Polovičná Slovenka a polovičná Švajčiarka je kombináciou krásy a inteligencie. Jej detstvo nebolo rozprávkové, no vyrástla z nej sebavedomá žena. Zúčastnila sa dokonca na súťaži krásy a odvtedy je ešte viac obklopená mužmi, ktorí majú záujem. Šancu má len ten, kto bude lojálny, úspešný a nebude na ňu žiarliť. A tiež by mohol byť vegán ako ona.


TIP: Laurine odvážne fotky. Vo vile nenápadná, na Instagrame brutálna dračica!

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v nedeľu po 20.00 h na VOYO!