Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tri týždne po vypadnutí z Love Islandu. Kontroverzný Petr sa oženil!

19. 10 2021 16:00 | nb
Petr a Juliana
Petr a Juliana Foto: Instagram/bereznova.j
Nádherní mladomanželia
Petr a Juliana sa zobrali
Prekrásna nevesta Juliana

Svoju dnes už manželku spoznal pred mesiacom.

Jednou z výrazných postáv v šou Love Island bol určite Petr Gebauer. Fešák s prenikavým pohľadom zaujal na prvom párovaní všetky dievčatá, pokazil si to však vyhlásením, že dlhodobé vzťahy mu veľmi nejdú. Priznal aj to, že už bol ženatý a svoju dnes exmanželku požiadal o ruku po týždni chodenia. Vo vile sa mu však lepila v láske smola na päty.

V šou bol najprv s Aichou, zaujala ho aj Mishala a vyzeralo to, že to bude klapať aj so Simonou, no nevyšlo to. Petr vypadol zo šou už v druhom párovaní. Návrat domov bol preňho tým najlepším, čo sa mu v živote stalo. Našiel totiž lásku mimo kamier v reálnom živote.

TIP: Nový pár v Love Islande. Obaja sú nadšení!

Jeho vyvolenou je podnikateľka Juliana, ktorú pozná necelý mesiac. Spoznali sa tesne pred jeho odletom na Kanárske ostrovy, keď mu pomáhala vyberať outfity. Petr sa novou známosťou netajil a okamžite ju ukázal aj na Instagrame.

To, že nejde o obyčajný vzťah, ale bude to preňho osudové, začalo fanúšikom zrejme dochádzať, keď zverejnil fotku Juliany so zásnubným prsteňom na ruke. A hoci v otázkach na Instagrame zahmlieval, či sú zasnúbení, o pár dní vyplávala na povrch skvelá správa.

Petr s Julianou sa totiž zosobášili a v ich špeciálny deň vyzerali nádherne. Pochválili sa aj krásnymi a úplne čerstvými fotkami. Nájdete ich v galérii.

TIP: Všetci sú dojatím bez seba. Martin pred Laurou pokľakol

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v utorok po 20.00 h na VOYO!