Love Island cover

OD 19. SEPTEMBRA NA VOYO

Koniec Honzovej zamilovanosti? Aichine stavy už nezvláda

20. 10 2021 12:00 | nb
Aicha a Honza
Aicha a Honza Foto: TV Markíza
Martin, Nathan, Honza
Aicha
Aicha a Gabriela

Zatiaľ to povie len v spovednici, ale už to v ňom vrie. Plánuje sa s ňou porozprávať.

V Love Islande to vyzerá, že väčšina párov je zamilovaná. Nové dvojice sa spoznávajú, tie stabilné sa stále viac zbližujú a počuť medzi nimi aj vyznania lásky či plánovanie budúcnosti.

Introvertný Honza s temperamentnou Aichou tvoria na pohľad idylický pár. Ich rande vo dvojici dokonca Honza označil za najlepšie v jeho živote. Spolu sa rozprávajú aj o spoločnom bývaní.

Aicha by bola ochotná presťahovať sa z Bratislavy do Prahy. Honza zasa pochádza z Chebu a  pracuje spoločne s otcom v rodinnom pivovare. Vie si však predstaviť, že by žil s Aichou v Prahe a otvoril tam pobočku rodinnej firmy.

TIP: Love Island opustili dvaja muži. Prvé slová po odchode z vily

Počas jednej z hier vo vile, kde mali páry povedať, čo k sebe cítia, Honza povedal, že si vie s Aichou predstaviť spoločnú budúcnosť a dokonca aj rodinu. Ju to síce milo prekvapilo, ale podotkla, že má len dvadsať rokov.

Honza sa neskôr v spovednici priznal, že hoci má Aichu rád, je to s ňou čoraz ťažšie. „Prestávam zvládať jej stavy, už ma to štve. Nechcem sa stále ospravedlňovať kvôli blbostiam, musím sa s ňou porozprávať," dodal znechutene.

Sledujte, čo sa medzi nimi dialo:


TIP: Tri týždne po vypadnutí z Love Islandu. Kontroverzný Petr sa oženil

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v utorok po 20.00 h na VOYO!