Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tess z Love Islandu hviezdou videoklipu. Predviedla svoj najväčší talent

24. 10 2021 12:00 | nb
Tess
Tess Foto: TV Markíza
Tess a Nathan
Tess
Tess

Presvedčte sa sami.

Tanečnica, choreografka a modelka Tereza alias Tess z Love Islandu už síce vypadla, no v šou narobila poriadny rozruch. Vo dvojici s Nathanom tvorili jeden z najpevnejších párov a dlho sa tešili veľkej obľúbenosti. To sa zmenilo v priebehu niekoľkých dní a vyústilo to do vypadnutia jedného aj druhého.

Tess sa po vypadnutí ku všetkému vyjadrila a prezradila aj to, že by si s Nathanom vedela predstaviť vzťah po skončení šou. Sexy futbalistu by si vedela predstaviť aj ako otca svojich detí a nebránila by sa ani presťahovaniu do zahraničia, kde Nathan pôsobí ako profesionálny futbalista. K tomu, čo bude s ich vzťahom, sa vyjadril aj Nathan.

TIP: Vyraďovanie v rukách najsilnejšieho páru. Rozhodnú, kto z vily pôjde domov

Tess v Prahe žije svoj život a už roky si buduje kariéru. Tancovala v českej verzii šou Tvoja tvár znie povedome, no živí ju aj modeling, choreografie či Instagram. Šou Love Island jej pomohla zviditeľniť sa, no kráska na sebe pracovala už predtým.

Tancu sa venuje od šiestich rokov, od 15 rokov ho aj vyučovala a začala súťažiť. Vyhrala majstrovstvá ČR viackrát za sebou, umiestnila sa aj na druhom mieste na majstrovstvách Európy a na rovnakej priečke na majstrovstvách sveta.

„To bola moja krásna bodka na záber, čo sa týkalo súťaží. Následne som sa vrhla do komerčného sveta, kedy som začala robiť choreografie pre umelcov, účinkovať na koncertoch, v šou, na módnych prehliadkach a začalo to byť naozaj bohaté,“ hovorí Tess o svojej vášni, ktorá ju živí.

TIP: Šikana vo vile aj video, ktoré Tess dojalo. Kto sa jej verejne ospravedlnil?

Ako tanečnica má za sebou aj účinkovanie v klipe českej skupiny Support Lesbiens, kde predviedla, čo v nej je. Spolu s tanečným partnerom sú zárukou krásneho vizuálneho zážitku plného emócií.

„Chalani ma oslovili sami, keď videli moju predchádzajúcu tvorbu. Nechali mi v rámci choreografie voľnú ruku rovnako ako vo výbere môjho tanečného partnera. Vybrala som si Breta, ktorý so mnou tancoval aj v šou Tvoja tvár. Pôvodne je z Hongkongu, žije v Los Angeles, no akurát bol v Česku, tak som to využila. Rozumieme si, vyzerá exoticky a je to šikovný tanečník. Choreografia bola moja, ale boli sme tak dobre naladení jeden na druhého, že sme aj priamo na mieste robili voľný štýl do pripravenej choreografie. A práve z toho vzišli tie najlepšie a najautentickejšie zábery. Veľmi sme si to nakrúcanie užili, aj keď to bolo veľmi náročné časovo aj fyzicky, ale bola sranda a výsledok sa podaril,“ opísala Tess. Presvedčte sa sami a pozrite si videoklip s názvom Ocean.


TIP: Laurine odvážne fotky: Vo vile nenápadná, na Instagrame brutálna dračica

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v nedeľu po 20.00 h na VOYO!

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na