Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Spoveď Tess: Vzťah s Nathanom chce udržať, vie si ho predstaviť ako otca detí

14. 10 2021 15:30 | nb
Tess a Nathan
Tess a Nathan Foto: TV Markíza
Tereza
Tereza
Tereza

Z čoho má Tess najväčší strach a prečo by nechcela fungovať tak ako Laura s Martinom?

Z Love Islandu nečakane vypadla Tereza alias Tess, ktorá od začiatku tvorila pár s Nathanom. Dvojica sa doslova našla, no ostatných o svojej láske nepresvedčili.

Ani niektorí diváci, ani istí ľudia vo vile, si neboli stopercentne istí tým, či sú jej city skutočné. Podľa Pítra s Vildom to hrala na Nathana aj na divákov, Tess však tvrdí, že je to hlúposť.

Vo vile sa rozdelili na dva tábory, no stratégia chalanov zjavne zabrala. Diváci v aplikácii hlasovali, že najmenej harmonickí sú Honza a Mirkou a Nathan s Tess. Stabilné páry potom rozhodovali o jednom človeku, ktorý vilu opustí a vybrali práve Terezu.

TIP: Nathanova reakcia po Tessinom odchode. Slzy aj vážny rozhovor s ostatnými

Plány po vypadnutí zo šou

Tess po opustení vily prehovorila o svojich aktuálnych pocitoch. Po skončení šou by rada na vzťah s Nathanom nadviazala, ak tomu bude prístupný. Ostáva presvedčená, že je to jej spriaznená duša a nevymenila by ho ani za Patrika, ktorý sa jej na speed datingu zapáčil. Aj týmto krokom možno naštrbila dôveru ľudí.

Pozrite si otvorený rozhovor, v ktorom sa vyjadrila aj k tomu, že si vie Nathana predstaviť ako otca svojich detí.


Vo vzťahu potrebuje priestor

V pokračovaní rozhovoru Tess prezradila, komu najviac praje výhru. Jej najobľúbenejší pár, paradoxne, funguje tak, ako by to jej samotnej vo vzťahu nevyhovovalo. Myslí si však, že je to zároveň super stratégia, aby v šou zotrvali čo najdlhšie.

Čo ju oslabilo v páre s Nathanom a prečo bolo ľahké sa medzi nich dostať a naštrbiť ich pozitívnu energiu a lásku? Sledujte video:


TIP: Gabriela tesne pred nástupom na Love Island po boku známeho Slováka

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island vo štvrtok po 20.00 h na VOYO!

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na