Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tess otvorene o Pítrovi: Poznala ho ešte pred šou, Gabrielu ľutuje

17. 10 2021 09:00 | nb
Tess a Pítr sa už predtým poznali.
Tess a Pítr sa už predtým poznali. Foto: TV Markíza
Mirka, Tess, Nathan
Tess a Nathan
Tess a Nathan

Tess tvrdí, že Pítr má dopodrobna naštudované pravidlá šou. Podľa nej ide po výhre a followeroch.

Tess vypadla z Love Islandu po tom, ako najsilnejšie dvojice rozhodli, kto zo zvyšných dvoch párov má vypadnúť. Vybrali práve Tess, ktorá musela vilu opustiť, z čoho sa tešili viacerí.

Na začiatku šou boli všetci ako jedna veľká rodina a vznikali nielen vzťahy, ale aj kamarátske putá. To sa postupne zmenilo a medzi niektorými účastníkmi vznikla rivalita.

TIP: Laurine odvážne fotky. Vo vile nenápadná, na Instagrame brutálna dračica

Všetko odštartovali Vilda s Pítrom, keď sa báli príchodu nových ľudí vo vile. Svoju pozíciu v šou si chceli udržať, tak ovplyvňovali nových chalanov Vaška s Tomášom, aby si vybrali Tess a rozbili stabilný pár.

Okrem toho rozbehli debatu o tom, že táto dvojica svoju lásku hrá. Konkrétne sa im nezdali úprimné city Tess, kým Nathan bol do nej evidentne zaľúbený. Hádky sa ťahali celé dni a postupne to dvojicu oslabilo a z intríg boli unavení.

Tess sa v poslednej časti rozhovoru vyjadrila, čo si myslí o Pítrovi s Vildom, ale aj o Gabriele, s ktorou mala jednu nepríjemnú debatu.

Vo videu sa dozviete aj to, že sa Tess s Pítrom poznali pred začiatkom šou. Pítr sa Tess údajne bál preto, lebo ona dobre vedela jeho stratégiu vo vile. Nejde mu o lásku, ale o zviditeľnenie, followerov a o udržanie vo vile. Preč Tess ľutuje Gabrielu?


Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v piatok po 20.00 h na VOYO!

TIP: Simona z Love Islandu ešte nedávno vyzerala úplne inak. Spoznali by ste ju?

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na