Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nathanova reakcia po Tessinom odchode. Slzy aj vážny rozhovor s ostatnými

14. 10 2021 11:30 | nb
TessNathan
TessNathan Foto: TV Markíza
Nathan
Tess, Nathan, Vilda
Tess a Nathan

Sledujte búrlivé emócie vo vile po Terezinom odchode.

V Love Islande sa rozpadol jeden z najstabilnejších párov, keď vypadla Nathanova polovička Tess. Príchodom dvojčiat Samuela a Daniela sa karty poriadne zamiešali a vo vile vznikli nové páry, no Tess už nemá šancu nejaký vytvoriť. Vilu totiž opustila nadobro.

O jej konci v šou rozhodovali páry, ktoré diváci zvolili v hlasovaní v aplikácii za najsilnejšie. Tie spomedzi dvoch najslabších párov museli vybrať jedného človeka, kto zo šou odíde. Dvojicu Tess a Nathan tak rozdelili, z čoho boli všetci v šoku aj napriek tomu, že sa už dlhšie vo vile hovorilo o nepravosti ich citov. Klebety mali na svedomí Pítr s Vildom.

TIP: Prvé slová Tess po vypadnutí. Dojmu aj tých, ktorí ju nemuseli

Po Tessinej rozlúčke a odchode z vily emócie neutíchli, práve naopak. Viacerí vo vile si poplakali vrátane Nathana. Ten vypustil slzu už pri vyhlasovaní výsledkov. Teraz ostal vo vile sám a jeho osud je neistý, oporou je mu najlepší kamoš vo vile, Martin.

Sledujte, čo sa dialo po tom, ako sa za Tess zavreli dvere. Nathan sa rozhodol porozprávať s tými, ktorí majú v Tessinom vypadnutí prsty, no do smiechu mu nebolo ani potom. Po vile sa pohybuje sám a nedokáže ani spať...

Fotky Tess a Nathana z ich najsilnejších momentov nájdete v galérii.

TIP: Pravda o fešákovi z Love Islandu. Prehovorila jeho expriateľka

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island vo štvrtok po 20.00 h na VOYO!