Love Island cover

OD 19. SEPTEMBRA NA VOYO

Simona z Love Islandu ešte nedávno vyzerala úplne inak. Spoznali by ste ju?

16. 10 2021 09:00 | nb
Simona
Simona Foto: Instagram/simonkabalgova95
Simona
Simona
Simona

Prešla výraznou fyzickou premenou.

Simona z Love Islandu je už doma pri najbližších, postupne sa vracia do reality a má veľmi konkrétne plány do budúcna. Blondínka, ktorá odišla z vily s plačom, v láske zatiaľ nemá šťastie.

V šou priznala, že mala vzťah so starším mužom, ktorý pred rokom zomrel. Simona to niesla ťažko a hoci podľa niektorých vo vile pôsobila povrchne, masku „drsniačky“ časom odložila.

Vo vile sa s tým zverila Vildovi, ktorý sa jej od začiatku páčil. Dvojica nakoniec utvorila pár, no po príchode nových dievčat sa všetko zmenilo. Vildu si vybrala dračica Nikol a Simona musela odísť. Túto skúsenosť však neľutuje.

TIP: Nathan si po odchode Tess vydýchol. Stačilo pár hodín a po láske niet stopy

Simona sa vrátila späť do svojho života a prihovorila sa fanúšikom na Instagrame. „Mrzí ma, že som prezentovaná ako zlatokopka. Peniaze sú vo vzťahu bonus, nie priorita. Môj predchádzajúci vzťah, ktorý sa skončil tragicky a bol krásny... áno, nemali sme sa zle, ale ja som mala po celé štyri roky prácu. Pracovala som v kaviarni na Žižkove, balila kontaktné šošovky a počas prázdnin aj knedle,“ napísala a vyzvala ľudí, aby na ňu neútočili.

Fotky s priateľom na profile nemá, no kto sa dobre pozrie na jej staršie príspevky, všimne si veľkú zmenu. Blondínka, ktorú ste spoznali v šou, bola ešte nedávno tmavovláska. Nové fotky so svetlými vlasmi má od júna tohto roku, dovtedy mala takmer čierne vlasy - a postupne sa k nim opäť vracia.

Spoznali by ste Simonu ako tmavovlásku? Jej fotky nájdete v galérii.

TIP: Prekvapenia v Love Islande. Prichádza exotická modelka a sexy model!

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v nedeľu po 20.00 h na VOYO!