Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tesne po Simčinom odchode: Prvé intímnosti medzi Vildom a Nikol

08. 10 2021 16:00 | nb
Vilda a Nikol
Vilda a Nikol Foto: TV Markíza
Nikol a Vilda
Nikol a Vilda
Nikol a Vilda

Vilda sa správa, akoby Simča nikdy neexistovala. Nikol presviedča, že je mužom jej života.

Pri poslednom párovaní sa v Love Island vile diali veľké zmeny. Nová bombshell Nikol si vybrala do dvojice Vildu, Mirka zasa Honzu. Dve ženy tak ostali nezadané a bolo na mužoch, ktorú z nich nechajú vo vile. Zachránili Aichu, Simona musela vilu opustiť.

A hoci Vilda bol smutný, rýchlo sa prispôsobil novým podmienkam. Hneď prvú noc po párovaní nemohol poriadne spať, ale hneď sa začal túliť k Nikol a ráno bol ako vymenený. Po smútku za Simčou niet stopy. Nikol si robila na Vildu zálusk ešte predtým, ako išla do vily. Vildu úplne okúzlila a on sa správa, akoby pred pár hodinami netvoril pár s inou.

TIP: Simona po odchode z vily smútok neskryje. Prekvapila plánmi do budúcna

Na druhý deň, len pár hodín po spárovaní, sa už k sebe túlia a vymieňajú si ďalšie pohľady a dotyky. Vilda má narážky na jej upravené prsia a pery, ona mu s humorom povie, že má „prišité“ aj uši. Vilda tvrdí, že aj on!

Práve humor dvojicu spája, no je tam veľká fyzická príťažlivosť. Vildovi sa splnil sen - má dlhonohú hviezdu, po akej vždy túžil. Nikol sa na ňom páčia zuby a oči. Pozrite sa, ako si hrkútajú. Vilda ju dokonca presviedča, že je mužom jej života!

Pozrite si, ako sa dvojica zbližovala najprv v noci, potom na gauči a následne opäť v posteli:


TIP: Týždeň po vypadnutí z Love Islandu. Petr už má novú lásku, nosí zásnubný prsteň

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v piatok po 20.00 h na VOYO!