Love Island cover

OD 19. SEPTEMBRA NA VOYO

Vypadnutá Simona smútok neskryje. Prekvapila plánmi do budúcna

08. 10 2021 10:00 | nb
Nikol si vybrala Vildu, Simona musela odísť.
Nikol si vybrala Vildu, Simona musela odísť. Foto: TV Markíza
Simona
Simona
Simona

Love Island opustila tesne po tom, ako našla lásku.

V šou Love Island to občas býva aj kruté. Takmer každé párovanie znamená pre niekoho vypadnutie a nechýbajú slzy. Pre účastníkov je to o to ťažšie, že ich vzťahy sa upevňujú. Všetko vždy naruší príchod nových ľudí a pravidlá sú nekompromisné.

Keďže bombshells si vždy vyberajú ako prví a majú imunitu, ako posledná aktuálne vypadla Simona. Tá prišla sama do vily ako bombshell a vybrala si Petra. S tým to však neklapalo. Keď prišiel do vily Vašek, vyzeralo to, že dvojica sa „našla“. Bolo to však len zdanie.

TIP: Vašek po návrate z Love Islandu. Bez hanby odpovedal na najodvážnejšie otázky

Simona mala od začiatku sympatie k Vildovi, a tak, keď bolo ďalšie párovanie, vybrala sí namiesto Vaška práve ryšavého tanečníka. To, čo sa javilo ako zamilovanie, však prekazil príchod novej ostrovanky Nikol.

Aj ona mala na Vildu zálusk a keďže si vyberala ako prvá, pre Simonu to znamenalo krutý verdikt. Keď konečne našla lásku, z vily musela odísť. O jej definitívnom vypadnutí rozhodli muži v hlasovaní. Mali rozhodovať medzi ňou a Aichou a zachránili práve Aichu. Aj tá síce prišla o frajera, no ostáva vo vile naďalej ako single.

Pozrite si rozhovor so Simonou po vypadnutí z vily. Prezradila plány do budúcna aj to, čo zo svojho konania vo vile najviac ľutuje. Aký názor má na páry vo vile a komu praje výhru?


TIP: Týždeň po vypadnutí z Love Islandu. Petr už má novú lásku, nosí zásnubný prsteň

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v piatok po 20.00 h na VOYO!