Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Týždeň po vypadnutí z Love Islandu: Petr už má novú lásku

08. 10 2021 07:00 | nb
Petr má novú priateľku.
Petr má novú priateľku. Foto: Instagram/petrgebauer, TV Markíza
Petr sa po návrate do Čiech stretol aj s Markétou.
Petrova vyvolená Juliana
Petrova vyvolená Juliana

Kráska má na ruke prsteň, ktorý vyzerá ako zásnubný.

Petr z Love Islandu, ktorý mal doteraz v láske smolu, je už zadaný! Hoci túžil po láske, už v úvode šou priznal, že na dlhodobé vzťahy veľmi nie je. Tým si sťažil situáciu vo vile a smola sa naňho lepila až po moment, kedy z vily musel odísť.

Ešte počas šou priznal, že už bol ženatý a svoju dnes už exmanželku požiadal o ruku po týždni chodenia. Manželstvo im však nevyšlo. Kým on chcel rodinu, ona to podľa jeho slov cítila opačne. Fešák ani po návrate z ostrova dlho nečakal. Dnes tvorí pár s krásnou podnikateľkou Julianou, ktorej verejne vyznáva city a neskrýva, že ju stretol tesne pred začiatkom šou.

TIP: Zákulisie Love Islandu. Ako to naozaj prebieha počas vyraďovania?

Na Instagrame prezradil, že mu pomáhala tesne pred odletom na Kanárske ostrovy. Aj po návrate to bola práve ona, kto ho čakal a odviezol naspäť domov do Karlových Varov.

„Moja kráľovná. Poznal som ju pár dní pred odchodom a často som na ňu vo vile myslel. Teraz si to prebúdzanie bez nej ani neviem predstaviť. Poznal som ju vďaka Love Islandu, pomáhala mi vyberať oblečenie a baliť kufor. Dokonca mi dala do nohavíc osobný odkaz, ktorý mi dodával silu, keď mi nebolo do smiechu,“ napísal.

TIP: Žiadosť o ruku v Love Islande. Pár má po šou veľké plány

„Žien je veľa, ale moje srdce patrí len tejto“, vyznal sa v ďalšom z príspevkov a zverejnil aj fotku, kde má Juliana na ruke prsteň. Ten vyzerá úplne ako zásnubný. Pri odpovediach na otázky, ktoré mu fanúšikovia kládli, bol však tajomný. „Zasnúbenie, to by vás zaujímalo, že? To je tajné,“ odpovedal a pridal zamilovaný emotikon.

Vyjadril sa aj k tomu, čo jeho polovička hovorí na jeho účinkovanie v šou. Práve Petr bol totiž terčom kritiky. „Hneď ako som sa vrátil, čakala na mňa so slovami - aj keby si niekoho zabil, budem stáť pri tebe. Z celého srdca ďakujem za túto skúšku, ktorú mi osud prichystal. Verím, že toto je pravá žena môjho života,“ napísal.

Petr a jeho nová priateľka:

Zdroj: Instagram/julianabereznova

TIP: Nahnevaná Tess od žiarlivosti bez seba. Nathan si svoju chybu vypije!

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island vo štvrtok po 20.00 h na VOYO!

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na