Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Horúce zbližovanie Simony a Vaška. Petr videl všetko, chytal sa za hlavu

29. 09 2021 17:00 | nb
Petr a Simona
Petr a Simona Foto: TV Markíza
Gabriela a Simona
Simona
Simona

Pozrite si, čo sa v noci dialo v spoločnej spálni.

Petr má, zdá sa, na ženy vo vile smolu. Najprv si vybral Aichu, ktorá jeho city neopätovala. Potom sa naviazal na Mishalu, no to dopadlo rovnako. Keď prišli do vily nové dievčatá, spároval sa so Simonou, s ktorou si na prvý pohľad skvele rozumeli.

Rýchlo sa však ukázalo, že ani oni si povahovo nerozumejú. Podľa Simony je Petrova povaha ťažká a nevie ho zvládnuť. Dokonca sa vyjadrila, že jej lezie na nervy a aj jeho sympatie časom rapídne upadli.

TIP: Pikantný Love Island. Všetci už vedia, kedy bol prvý sex!

Petr sa správa tak, akoby mu neprekážalo, že Simona má evidentne záujem o nového chlapa vo vile, Vaška. Viacerým je to podozrivé, no on má úsmev na tvári a všetko berie tak, ako to prichádza.

Jeho partnerka v šou sa pred jeho očami zbližuje s iným a on to akceptuje. Simona a Vašek mali najprv romantické rande vo dvojici, na konci ktorého padli aj vášnivé pusy a dotyky.

Následne v strede noci preliezla k nemu do postele, aby pokračovali v tom, čo začali. A hoci sa Simča vrátila k Petrovi do postele a ospravedlnila sa mu, s Vaškom si to evidentne užívali. Pohyby pod perinou hovoria za všetko!

Pozrite si, ako prebiehalo rande Simony a Vaška. Kliknite na fotku a sledujte video:


Pozrite si, čo sa dialo medzi Simonou a Vaškom v noci a ako na to reagoval Petr. Ráno totiž nasledoval vážny rozhovor a nepríjemná hádka. Padli aj škaredé slová, ktoré sa Simony dotkli.

Kliknite na fotku a sledujte video:


TIP: Nathan a Tess. Horúca noc v hniezdočku lásky

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v stredu po 20.00 h na VOYO!

 

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na