Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Prvé vyraďovanie mužov: Odišiel ten, kto mal najviac vzťahov

29. 09 2021 21:00 | nb
Vyraďovanie mužov
Vyraďovanie mužov Foto: TV Markíza
Druhé vyraďovanie
Druhé vyraďovanie
Druhé vyraďovanie

Vo vile sa zasa dejú veľké zmeny.

Na Love Islande ľudia neustále pribúdajú, ale aj vypadávajú. Ako úplne prvá vypadla Markéta, teraz majú za sebou vyraďovanie aj muži. Vilu musel opustiť Petr, ktorý svoje šťastie v šou nenašiel.

Svojský fešák s prenikavým pohľadom a názormi si najprv nezískal srdce žiadnej ženy. Hneď po príchode do vily totiž povedal, že skôr než dlhodobé vzťahy mu idú tie kratšie. To dievčatá odplašilo, on si potom vybral do páru Aichu. Dvojici to neklapalo a išli od seba.

Petr sa následne „prilepil“ na Mishalu, no nebol to jej typ. Ako kamoši si rozumeli, no po príchode Simony bolo jasné, že sa pokúsi zblížiť práve s ňou. Prvotné sympatie boli silné, no Petr Simone liezol na nervy a dvojica sa každým rozhovorom od seba vzďaľovala.

TIP: Simona prehovorila o smrti bývalého partnera. Bol výrazne starší

Keď prišiel do vily Vašek, ktorého si Simona dokonca sama presadila, dalo sa čakať, že s Petrom neostane. A to sa aj stalo - Petr je prvý muž, ktorý vilu opustil.

Vypočujte si jeho slová tesne po vypadnutí z Love Islandu. Ako to spätne vníma, s ktorou zo žien si rozumel najviac a na čo sa najviac teší po odchode zo šou?


TIP: Nathan a Tess osamote: Rande a horúca noc v hniezdočku lásky

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island vo štvrtok po 20.00 h na VOYO!