Love Island cover

OD 19. SEPTEMBRA NA VOYO

Nathan a Tess konečne sami: Rande a horúca noc vo vlastnej spálni

28. 09 2021 14:30 | nb
Tess a Nathan na romantickej večeri
Tess a Nathan na romantickej večeri Foto: TV Markíza
Tess a Nathan
Tess a Nathan
Tess a Nathan

Čo sa dialo v posteli najzamilovanejšieho páru?

Na Love Islande sa vytvorili viaceré typy párov. Medzi tie najstabilnejšie s istotou patria Tess a Nathan, ktorí si okamžite padli do oka a sú nerozlučnou dvojicou. Obaja o sebe vzájomne hovoria, že si dôverujú a ani príchod nových ľudí do vily ich putom neotrasie.

Každým dňom je to medzi nimi vraj silnejšie a Nathan prezradil aj to, že sa už rozprávali aj o tom, čo s nimi bude po konci šou.

TIP: Simona prehovorila o smrti bývalého partnera. Bol výrazne starší

Do vily však stále prichádza niekto nový, po Gabriele a Simone je to potetovaný drsniak Vašek, no to zďaleka nebude všetko. Zostavu totiž naruší ešte ďalší nový člen, ktorý príde do vily čoskoro. Nikto však s istotou nevie, kto to bude.

Tes si však myslí, že príde jeden z fešákov, ktorých mali dievčatá na speed datingu. A obáva sa, že to bude ten, s ktorým si najviac rozumela a bol to jej typ. Terezino zapochybovanie prekvapilo viacerých.

Tess a Nathan mali ako prvý pár možnosť stráviť romantické rande vo dvojici. Obaja sa báli, aké to bude, keď budú mať skutočné súkromie, no dopadlo to podľa ich predstáv. Potom sa dozvedeli ešte lepšiu správu - noc strávia vo vlastnej spálni. Je to pre nich šanca užiť si čokoľvek v súkromí...

Kliknite na fotku a sledujte viac:


TIP: Prvý sex vo vile? Všetko nasvedčuje tomu, že to boli Tess a Nathan

Sledujte dianie vo vile v ďalšej epizóde Love Island v utorok po 20.00 h na VOYO!