Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nový chlap vo vile sa páči len jedinej. Podľa ostatných je namyslený

27. 09 2021 15:30 | nb
Václav medzi ženami
Václav medzi ženami Foto: TV Markíza
Václav je medzi ženami ako ryba vo vode.
Václav a Petr
Vilém a Václav

Spoznajte Vaška. Cez koho sa chce dostať do vily?

Počty na Love Islande sa neustále menia. Pôvodných desať účastníkov sa hneď po prvom spárovaní zvýšilo na jedenásť. O niekoľko dní neskôr zavítali do vily dve nové dievčatá, Gabriela a Simona, a polovica párov skončila s iným partnerom.

Príchod sexi bombshells tiež spôsobil, že vypadla jedna z pôvodnej zostavy dievčat - Markéta. Tá tvorila pár s Pítrom, do ktorého sa v priebehu pár dní šialene zamilovala a nenechala ho dýchať. Jej odchod očakávali viacerí, dokonca aj ona sama.

TIP: Love Island opustila prvá žena. Slová tesne po vypadnutí

Príchodom Vaška, potetovaného futbalistu s pírsingami na bradavkách, je teraz vo vile zasa viac mužov. Sú tam aj stabilné páry, no aj takí, ktorých pozícia nie je istá.

Drsniaka Vaška si počas rýchlych rande s piatimi novými mužmi doslova vyhliadla Simona. Ostatné ženy z mužov nadšené neboli, no ona dievčatá prehovorila, aby vybrali práve jeho.

Sebavedomý fešák je však podľa väčšiny ostrovanov namyslený. Páči sa jedine Simone a práve ona je jediná, kto ho môže dostať do vily. Lenže stále tvorí pár s Petrom...

Kto je Vašek? Kliknite na fotku a pozrite si, ako sa v šou predstavil:

Z dievčat sa páčil jedine Simone. Sympatie boli obojstranné, okamžite si porozumeli. Kliknite na fotku a sledujte video:


TIP: Prvý sex vo vile? Všetko tomu nasvedčuje!

Sledujte dianie vo vile v ďalšej epizóde Love Island v pondelok po 20.00 h na VOYO!