Love Island cover

OD 19. SEPTEMBRA NA VOYO

Gabriela tesne pred nástupom na Love Island po boku známeho Slováka

09. 10 2021 13:00 | nb
Gabriela
Gabriela Foto: Youtube/mattzrebny
Matej Zrebný s Kvetkou a Lenkou v Teleráne
Gabriela
Gabriela a Pítr

Táto dvojica je pre mnohých prekvapením.

Známy youtuber Matej Zrebný prechádza veľkou zmenou. Predstavil svoj debutový singel s názvom Story, čím sa uvádza do hudobného sveta pod menom Matt. Svoj talent predstavil už vo videách s Lukášom Frlajsom či vo vtipných hudobných scénkach so speváčkou Ronie na Instagrame. Teraz nastal čas, aby sa dal na sólovú hudobnú dráhu.

TIP: Žiadosť o ruku v Love Islande. Tento pár plánuje budúcnosť

K spevu mal Matt už dlhšie blízko, no až teraz dospel do bodu, že je pripravený sa do hudby vrhnúť naplno. „Začal som prekonávať strach a postupne som sa vykašľal na to, čo si ľudia budú o tom myslieť. Poslúchol som svoj vnútorný hlas, ktorý mi pomohol urobiť to, na čo som sa dlho odhodlával,“ opisuje vystúpenie z komfortnej zóny.

Pozrite su rozhovor z Telerána, kde Matej priblížil, ako sa z youtubera stal spevák:

Mattova prvá oficiálna skladba s názvom Story je súhrnom všetkých jeho doterajších vzťahov, ktoré z rôznych dôvodov nevyšli. Preto verí, že sa s trackom stotožnia aj ľudia, ktorí si prešli niečím podobným. Videoklip je veľmi efektný aj po vizuálnej stránke a nechýbajú špeciálne efekty, ktoré vznikali na zelenom plátne. Výraznou ozdobou klipu je však hlavná ženská úloha, ktorú stvárňuje dnes už známa krásavica.

V Mattovom klipe si zahrala Gabriela z Love Islandu, ktorá v zamilovanej šou aktuálne tvorí pár s Pítrom. V skladbe Story je však Matejovou frajerkou. Sledujte rozhovor Borisa Prša, v ktorom spevák prezradil, ako sa s Gabikou zoznámili a ako reagovala na jeho ponuku. Vedel by si spevák predstaviť ísť do podobnej reality šou?TIP: Tesne po Simčinom odchode. Prvé intímnosti medzi Vilémom a Nikol

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v nedeľu po 20.00 h na VOYO!