Love Island cover

OD 19. SEPTEMBRA NA VOYO

Chlapi vo vile ohovárajú Petra. Keby sa neprihlásil, dopadol by ešte horšie

24. 09 2021 16:30 | nb
Chlapi vo vile
Chlapi vo vile Foto: TV Markíza
Petr G.
Petr
Aicha a Petr

Petr sa údajne zamiluje aj cestou na záchod. Za sebou má ťažkú minulosť.

Svalnatý sympaťák Petr s prenikavým pohľadom prišiel do vily ako úplne prvý muž. Keďže žiadna žena nevystúpila, aby si ho vybrala, volil on. Pár vytvoril s Aichou, ktorá však jeho sympatie neopätovala a dvojica sa rozišla. Petr je teraz nezadaný.

Napriek tomu, že ostal na ocot, nesmúti dlho. Rovnako rýchlo, ako sa zahľadel do Aiche, si jeho sympatie získala divoška Mishala. Ani tú však Petr nepresvedčil a držala si od neho odstup.

TIP: Prvý týždeň Love Islandu vrcholí. Ženy sa môžu obávať!

Príchodom nových dievčat do vily sa situácia mení a Petrovi svitá šanca na spárovanie. Páčia sa mu však obe krásky - aj Gabriela, aj Simona.

Práve jeho zdanlivá prelietavosť spôsobila, že kolegovia vo vile ho trochu poohovárali. Podľa nich sa zamiluje aj cestou na záchod a je mu jedno, ktorá žena bude. Vypočujte si, čo si Martin s Pítrom o ňom naozaj myslia:


Počas dvojitého rande Petra a Martina s Gabrielou a Simonou sa chlapi otvorili. Petr priznal, že je rozvedený aj to, že svoju dnes už exmanželku požiadal o ruku po týždni chodenia.

To dievčatá šokovalo, no Petr má toho za sebou ešte oveľa viac. Kým on sa chcel usadiť a založiť su rodinu, jeho ex si chcela budovať kariéru. Okrem toho mu v máji zomrela mama. Aj preto sa prihlásil na Love Island - aby na chvíľu utiekol pred drsnou realitou. Inak by to s ním údajne dopadlo veľmi zle. Sledujte video:


TIP: Blondínky alebo brunetky? Muži z Love Islandu priznali, aké ženy ich vzrušujú

Sledujte Love Island v piatok 24. septembra po 20.00 h na VOYO!