Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Love Island opustila prvá žena: Slová tesne po vypadnutí

26. 09 2021 21:00 | nb
Prvé vyraďovanie dievčat
Prvé vyraďovanie dievčat Foto: TV Markíza
Markéta a Pítr
Markéta
Markéta

S jej vzťahom to najprv vyzeralo veľmi nádejne.

Keď sa začala šou Love Island, Markéta a Pítr boli jedným z prvých párov, u ktorých okamžite nastala zhoda. Hneď si padli do oka a vyzeralo to, že sú si podobní. Už v prvú noc nechýbali bozky a dotyky a Markéta sa šialene zamilovala. Stačilo jej na to ani nie 24 hodín.

TIP: Prvý sex vo vile? Všetko tomu nasvedčuje!

Pítrovi sa to síce páčilo, no jej tempo bolo prirýchle a on sa cítil pod tlakom. Tvrdil, že ho Markéta prenasleduje ako tieň, ona to obhajovala tým, že ostatných vo vile ešte dobre nepoznala. Sklamalo ju aj to, že Pítr verejne priznal stovky sexuálnych partneriek.

Ich nezhody však pokračovali aj ďalšie dni vo vile a namiesto rastúceho vzplanutia sa stal presný opak. Model s modelkou si k sebe cestu nenašli, zato Markéta vyplakala potoky sĺz.

TIP: Citlivé témy vo vile. Dá sa kamarátiť s ex a pomôže vzťahu nevera?

Keď to vily prišli Simona a Gabriela, všetky dievčatá boli na pozore. Príchod tzv. bombshells totiž znamená, že majú privilégium vybrať si ktoréhokoľvek muža, s ktorým chcú tvoriť pár. Zároveň majú v šou imunitu. A tak, keď nastalo párovanie po prvom týždni, dievčatá využili svoje právo a poriadne zamiešali karty.

Tým človekom, ktorý nedokázal zotrvať v páre a opúšťa vilu, je nakoniec práve Markéta, ktorá našla svoju lásku ako prvá z ostrovanov. Teraz musí prenechať Pítra inej kráske.

Pozrite si rozhovor s Markétou tesne po vypadnutí:


TIP: Zuzka Plačková o Love Islande. Manžela by do šou nepustila

Sledujte dianie vo vile v ďalšej epizóde Love Island v pondelok po 20.00 h na VOYO!