Love Island cover

OD 19. SEPTEMBRA NA VOYO

Magnet na ženy Nathan šokoval priznaním. Už rok nespal so ženou

21. 09 2021 13:00 | lch
Nathan
Nathan Foto: TV Markíza
Nathan
Nathan
Nathan

Rozhodol sa pre celibát, toto sú jeho dôvody.

Sexy bombshell Nathan dorazil do vily vo veľkom štýle. Sympatický Trnavčan si okamžite získal pohľady všetkých dievčat a hneď v prvý večer sa rozhodol spoznať baby v osobnom rozhovore. Príjemný rozhovor mal s Terezou, Aichou či Mishalou, z ktorých si vybral Terezu.

Rozbil tak jeden pár, no v súkromí to nie je jeho štýl. Pravidlá zamilovanej šou sú však neúprosné. Ako sa to bude medzi ním a Tess vyvíjať, sledujte v novej časti na VOYO!

TIP: Pravda o alkohole vo vile: Neuveríte, koľko toho súťažiaci vypijú

Nathan sa narodil v Trnave a celý život sa venuje futbalu. „Som taký pozitívny typ chlapa,“ povedal. Len nedávno sa po vyše roku vrátil z Afriky a rozhodol sa pre novú skúsenosť. Sympaťák s dokonalým telom nikdy nemal núdzu o pozornosť.

„Ja som na to zvyknutý, vždy si na mňa ukazovali, že som iný. Potom sa inak začal aj obliekať,“ pokračoval. Má to vďaka svojmu výzoru ľahšie aj s babami? Plánuje vo vile zásadným spôsobom zamiešať karty? „Ja rád hrám karty,“ prezradil s úsmevom.

Dianie vo vile môžete ovplyvniť aj vy! Stiahnite si aplikáciu Love Island

Nathan sa nám zveril, že za sebou má päť vážnych vzťahov. Posledný rok bol však single a v rozhovore s Mishalou dokonca priznal, že už rok nemal sex!

„Teraz som dlho sám, asi rok a spoznávam sám seba, lebo až keď spoznáš seba, tak môžeš s niekým vytvoriť vzťah. Strácal som sa už, tak radšej budem sám. Rok som s nikým nespal, lebo to nepotrebujem. Rok som s nikým nič nemal, to sa prečistíš, povieš si, že to nepotrebuješ,“ vysvetľoval Mishale, ktorú tým doslova ohúril.

Pozrite si rozhovor s Nathanom pred nástupom do vily:


Sledujte Love Island v utorok o 20.00 h na VOYO.