Love Island cover

OD 19. SEPTEMBRA NA VOYO

Pravda o alkohole vo vile: Neuveríte, koľko toho súťažiaci vypijú

20. 09 2021 14:00 | lch
Kreatívny producent Love Island - Samo Jaško
Kreatívny producent Love Island - Samo Jaško Foto: TV Markíza
Kreatívny producent Love Island - Samo Jaško
Kreatívny producent Love Island - Samo Jaško
Kreatívny producent Love Island - Samo Jaško

Bude na čo pozerať!

Reality šou Love Island úspešne odštartovala a päť párikov a jeden sexy bombshell majú za sebou prvú noc v luxusnej vile. Na ostrove lásky ich čaká všetko, na čo si len spomenú. K dispozícii majú veľký bazén a obrovskú terasu s viacerými oddychovými miestami. Relaxovať môžu aj vo vírivke či na ležadlách. „Vila je obrovská, je doteraz najväčšia, s akou sme na reality šou pracovali. Kamier je vyše osemdesiat, sú rozdelené na rôzne zóny, všetko je naozaj pokryté kamerami,“ prezradil kreatívny producent šou Samo Jaško. Účinkujúci teda nenájdu ani jedno miestečko, kde by sa mohli skryť. Všade vo vile sú mikrofóny.

Účinkujúci si môžu vo vile iba užívať a nemusia sa o nič starať. „Jedlo je zabezpečené produkciou. Jediné, na čo sa musia sústrediť, je láska a vzťahy,“ pokračoval Samo. Obyvatelia vily však musia dodržiavať pravidlá šou a nesmú sa skrývať, nesmú rozprávať pošepky a nesmú ísť mimo vilu.

Dvojice budú mať priestor aj na zábavu, ale budú sa musieť zaobísť len s malým množstvom alkoholu. „Toto je veľmi zaujímavé. Love Island je šou, kde je obmedzené množstvo alkoholu, ktoré účinkujúci dostávajú a sú to dve deci vína denne maximálne. Žiadne veľké žúry sa konať nebudú,“ dodal kreatívny producent šou.

Dianie vo vile môžete ovplyvniť aj vy! Stiahnite si aplikáciu Love Island

Pozrite si rozhovor so Samom:


Sledujte Love Island v utorok o 20.00 h na VOYO.