Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Veľká zmena pre moderátorku Love Islandu: Sťahovanie do Španielska

19. 09 2021 13:30 | nb
Nikol Moravcová
Nikol Moravcová Foto: TV Markíza
Media párty TV Markíza - Nikol Moravcová
Nikol Moravcová
Nikol Moravcová

Nikol Moravcová pre prácu opustila Prahu.

Krásna moderátorka Love Islandu, Nikol Moravcová, pre prácu na novom projekte opustila Prahu. Čaká ju totiž nová výzva v podobe moderovania reality šou, kde účastníkom nejde len o výhru, ale hlavne o hľadanie prave lásky.

Nikol bude svedkom celého procesu a okrem moderátorskej úlohy bude aj v roli staršej sestry. S humorom však hovorí, že bude radiť asi skôr dievčatám. „V prípade mužov sa ani neoplatí im dohovárať," smeje sa. Bude tiež poslom informácií a zmien. „Určite tie emócie  budem s nimi prežívať."

Nikol aktuálne s manželom a dcérkou trávi čas na Kanárskych ostrovoch, kde sa na nejaký čas udomácnia. Pre mladú rodinku to nie je prvýkrát v tejto lokalite, nedávno tu dokonca strávili namiesto dvojtýždňovej dovolenky až dva mesiace vkuse.

TIP: Zuzana Plačková testuje luxusnú vilu na Love Islande. Všteci skončili v jednej spálni

Prahu by ale nechcela navždy vymeniť za prímorský život. „Chodia sem všetci moji kamoši, takže je to teraz super, aj to jedlo a vzduch sú tu skvelé, ale mne by chýbal život v Prahe, mám ju rada" hovorí.

Nikol už zistila, ako si na ostrove uľahčiť život. „Už viem, že niektoré veci sem nosiť nemusím. Zoženiem tu napríklad nočník, kolobežku, podložku do kúpeľne alebo dáždnik, aby na mňa vkuse nepieklo slnko, keď mám mejkap, lebo by som stiekla" dodáva so smiechom.

Pozrite si, čo ešte prezradila v rozhovore. V čom spočívali jej prípravy na moderovanie a čo bolo na tom celom náročnejšie?


TIP: Dievčatá z Love Islandu sú náročné. Ako má vyzerať ten pravý?

Love Island sledujte 19. septembra na VOYO o 20.00 h a na Markíze 22.35 h!