Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najzamilovanejšie šťastné konce z Love Islandu: Dnes sú manželmi a rodičmi

11. 09 2021 11:00 | nb
Jessica Shears a Dominic Lever
Jessica Shears a Dominic Lever Foto: Instagram/dominiclever

Love Island priniesol mnohým krásnym párom lásku na celý život. Nádherné páry sú dnes manželmi aj rodičmi.

Hľadanie lásky a boj o rozprávkovú výhru, aj to je šou Love Island. Skupina mladých ľudí pod dohľadom televíznych kamier hľadá lásku svojho života. Keď sa k tomu na konci pridá aj atraktívna finančná výhra, o zábavu je postarané.

Love Island má milióny fanúšikov po celom svete. Slávil úspechy napríklad vo Veľkej Británii, v USA, Austrálii, Nemecku, Holandsku alebo Poľsku, a teraz mieri k nám.

Počas vysielania už niekoľko ľudí vo vile skutočne našlo svoju spriaznenú dušu, s ktorou zostali ešte dlho po skončení relácie. Niektorí sa dokonca vzali a majú deti.

TIP: Moderátorka Love Islandu stretla manžela Slováka na zoznamke. Toto je on!

Jedným z príkladov je britský pár Camilla Thurlow a Jamie Jewitt, ktorí sa v roku 2017 dostali do finále. Súťaž nakoniec nevyhrali, ale odniesli si oveľa viac – jeden druhého.

Camilla, ktorá bola od začiatku považovaná za nie úplne typickú účastníčku reality šou, sa postupne stala miláčikom národa. A keď sa počas už rozbehnutého nakrúcania objavil vo vile Jamie, model pre značku Calvin Klein, láska na seba nenechala dlho čakať. Dodnes tvoria pár a majú polročnú dcérku Nell.

Zdroj: Instagram/camillathurlow

Ďalšie páry nájdete na nasledujúcich stranách.