Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Na Love Island dorazili nezadaní fešáci: Ktorý z nich nájde tú pravú?

16. 09 2021 07:00 | nb
Chalani mieria na Love Island
Chalani mieria na Love Island Foto: TV Markíza

Na ostrove už čaká päť krások. Teraz vám predstavíme pánsku zostavu.

Šou Love Island prináša vzrušenie a zábavu, nepôjde tu však len o flirty. V hre je predsa 75-tisíc eur, ale cieľom je aj nájsť pravú lásku. Päť nádherných žien zo Slovenska a Česka sa čoskoro zoznámi so skupinou fešákov a dobodružstvo sa môže začať!

Záležať bude na príťažlivosti, u niektorých možno aj na taktike. Isté však je, že kto sa s nikým nespáruje, má v súťaži smolu. Všetko to bude sledovať moderátorka Nikol Moravcová. Ona sama stretla svoju životnú lásku alternatívnym spôsobom - na zoznamke. Hádam aj účinkujúci Love Islandu budú mať také šťastie a nájdu si životnú polovičku.

TIP: Najzamilovanejšie šťastné konce z Love Islandu. Dnes sú manželmi a rodičmi

Krásky ste už mohli spoznať, teraz je na čase predstaviť vám opačné pohlavie. Do vily mieri šesť atraktívnych nezadaných mužov, medzi ktorými sú takisto Slováci a Česi.

TIP: Sexi krásky na Love Islande: Modelka, tanečnica, speváčka aj influencerka

Tešte sa na modela s umeleckou dušou, tanečníka, ktorý podniká, fotografa či pivovarníka. Pozrite sa na pánsku zostavu Love Islandu. Zoznámte sa!

Petr

petrG.jpg
Foto: TV Markíza
 

Svadobný fotograf Petr je z Karlových Varov a má 29 rokov. Od života chce všetko, prijíma aj dobré aj zlé veci, lebo ho to posúva ďalej.

Viac o Petrovi TU